Mastu un torņu būvniecība

Izvēloties Jums vēlamo torņu vai mastu risinājumus no GP Systems, mūsu klientiem ir iespēja ietaupīt uz torņu uzstādīšanu un uzturēšanu. Kā viens no Latvijas telekomunikāciju torņu uzstādītājiem, mēs piedāvājam piegādāt un uzstādīt optimizētus mastus un torņus no 20m līdz pat 100 m augstumam. Noteikti sniegsim gan praksē pārbaudītus gan tieši Jums individuāli izstrādātus risinājumus, kas atbildīs tieši Jūsu biznesa mērķiem. 

Mēs piedāvājam

Laika gaitā torņu būve ir mainījusies no smagajām konstrukcijām uz daudz vieglāku un efektīvāku dizainu, ko pielietojam arī savā praksē. Mēs veicam dažādas sarežģītības pakāpes torņu, mastu, balstu un nesošo konstrukciju montāžu un uzstādīšanu. Piegādājam un uzstādam aviācijas apgaismojumu, pretkrišanas - drošības aprīkojumu, elektrības pieslēguma izbūvi, kā arī pēc nepieciešamības izbūvējam pievedceļu un sētu. Piegādājam un uzstādam Jūsu izvēlēto antenu, kā arī nododam būvi ekspluatācijā.

Visas mūsu piegādātās un uzstādītās konstrukcijas ir optimāla svara un ar vēja pretestību katram vēja reģionam, nodrošinot augstu elastību un vieglu montāžu. Savukārt visas konstrukcijas un materiāli tiek izgatavoti un piegādāti atbilstoši klientu vēlmēm un saskaņā ar normatīvo aktu un tehnoloģisko noteikumu prasībām.

Pastāstiet mums, kas Jums ir nepieciešams!

Mūsu speciālisti labprāt konsultēs par Jūsu projektam nepieciešamo masta vai torņa uzstādīšanu. Pamatojoties uz Jūsu uzņēmuma specifikāciju un vajadzībām, mēs piedāvājam Jums iespējami labāko risinājumu.

Sazinies
Birojs
Telefons: +371 27097338