Elektrība

Elektrības pieslēguma ierīkošana var prasīt lielas kapitāla investīcijas, īpaši reģionos, kur ir apgrūtināta infrastruktūra. Lai izdarītu saprātīgus lēmumus par investīcijām, elektrības pakalpojumu pieslēgumu un tīklu projektēšanā, mēs palīdzam saviem klientiem izstrādāt skaidru ierīkošanas darbu politiku atbilstošu klienta patreizējām un nākotnes nepieciešamajām vajadzībām.

Mēs piedāvājam

  • Elektrības pieslēgumu un tīklu aktīvu projektēšanu;
  • Tīklu paplašināšanu vai esošo tīklu kapacitātes palielināšanu;
  • Instalāciju pievienošanu un atvienošanu;
  • Tīklu pārvietošanu;
  • Tīklu montāžu un pabeigta projekta uzturēšanu.
Nodrošinam kvalificētus un spēcīgus inženiertehniskos risinājumus visā Latvijā. Pielietojam jaunāko tehnoloģiju tīklu projektēšanai, montāžai un uzturēšanai. Savukārt tehniskās inovācijas nozīmē uzlabotu sistēmas efektivitāti un Jūsu līdzekļu ietaupījumus nākotnē.

Ātri izpildes termiņi un garantija

Kad vēlaties savas biznesa centra vai citas telpas pievienot elektrības tīklam vai ir nepieciešams paplašināt esošo tīklu, Jums ir nepieciešams kvalificētu personu darbs. Mūsu zinošie speciālisti veiks efektīvu un elastīgu tīklu projektēšanu, kā arī montāžu, lai nākotnē paplašinot biznesu, to būtu ērti pielāgot un nevajadzētu tērēt liekus līdzekļus tā pārbūvei.

Sazinies
Birojs
Telefons: +371 27097338