Internets un datu pārraide

GP Systems piedāvā interneta provaidera pakalpojumus visā Latvijā, atkarībā no interneta ierīkošanai izvēlētās vietas tehniskā nodrošinājuma. Pieejamo pakalpojumu klāsts ir plašs un elastīgs. Mūsu interneta pakalpojumi ietver optisko un kabeļu tīklu, kā arī bezvadu interneta pieslēgumu (pieslēgums ar antenu)

Mēs piedāvājam

  • Interneta un datu pārraides tīklu izveidošanu Jūsu privātīpašumā vai citā Jūsu izvēlētā vietā;
  • Pilnu pakalpojumu ciklu – projektu izstrādi, materiālu un komplektējošo iekārtu piegādi, instalāciju un montāžu atbilstoši Eiropas standartiem un tehnoloģiskajām prasībām;
  • Operatīvu bojājumu un problēmas rakstura diagnosticēšanu telefoniski;
  • Operatīvu bojājumu un problēmas rakstura diagnosticēšanu izbraucot mūsu speciālistiem pie klienta

Bezvadu internets 

Bezvadu internets – inerneta pieslēgums, kas tiek nodrošināts no GP Systems bāzes stacijas līdz klienta mājai vai ofisam ar antenas palīdzību.

GP Systems nodrošinās Jums kvalitatīvu un ātru interneta pieslēgumu vietās, kur citi interneta piegādātāji to nespēs sniegt! Atkarībā no vēlmēm un individuālajām vajadzībām, piedāvājam izdevīgus bezvadu interneta pakalpojumus fiziskām personām un juridiskām personām. Atbilstoši saviem interneta lietošanas paradumiem, kopā ar mūsu kompānijas speciālistu izvēlieties sev vēlamo bezvadu interneta pieslēgumu – pastāvīgs un simetrisks ātrums par vienu, fiksētu maksu.

Bezvadu interneta pakalpojums:

  • Stabils un drošs interneta pieslēgums 24 h diennaktī, 7 dienas nedēļā;
  • Salīdzinoši zemas ierīkošanas izmaksas;
  • Simetrisku ātrgaitas internetu bez ierobežojumiem par vienu, fiksētu cenu.

GP Systems bezvadu internets būs lielisks risinājums kā iegūt ātru internetu par pieejamu cenu arī lauku reģionos, kur nav iespējams ievilkt optisko vai kabeļu interneta pieslēgumu vai arī tas izmaksā pārāk dārgi.

Piedāvājam augstu apkalpošanas servisu un individuālu pieeju katra klienta vēlmju realizēšanā.
Sazinies
Birojs
Telefons: +371 27097338
Fakss: +371 63812564