Signalizācijas
Mēs piedāvājam dažādus drošības sistēmu veidus, kas ļauj veikt objekta apsargāšanu pret nesankcionētu darbību un dažādu draudu situāciju rašanos. Signalizācija kalpo kā drošības kontroles sistēma, ko uzstādam dzīvojamos, industriālos, komerciālos un miltāros objektos.

Signalizāciju sistēmu veidi:

  • Apsardzes signalizācija - paredzēta, lai reģistrētu nesankcionētu iekļūšanu apsargātajā objektā. Pateicoties signalizatoru konstrukcijai un dizainam, piedāvājam tos uzstādīt slēpti, kā arī uzstādot atklāti, tie nebojās apkārtējo interjeru.
  • Ugunsdzēsības signalizācija – automātiskās ugunsdrošības signalizācijas sistēmas mērķis ir reģistrēt aizdegšanās gadījumu apsargājamā objekta teritorijā un paziņot par to ar brīdinājuma signāliem. Šī ir plaši pielietota ēkas kopējās drošības sistēmas sastāvdaļa noliktavās, birojos, dzīvojamajās ēkās u.c.
  • Piekļuves kontrole – galvenais uzdevums ir telpu, īpašumu vai informācijas lietošanas drošības nodrošināšana, ierobežojot transporta, kā arī darbinieku vai apmeklētāju pārvietošanos uzņēmuma teritorijā. Pateicoties šai sistēmai, iespējams reģistrēt darbinieku darba laiku – kavējumu, uzturēšanās, virsstundu laiku, konstatēt darbinieka atrašanās vietu telpā un fiksēt nesankcionētas darbības.
  • Automatizācijas un vadības sistēmas – nodrošina ventilācijas iekārtu, siltummezglu un sūkņu staciju elektrisko apsaisti un automatizāciju, kā arī piedāvājam automatizācijas skapju uzstādīšanu pēc Jūsu individuālajām vēlmēm.

Mēs piedāvājam

GP Systems piedāvā dažādas sarežģītības pakāpes signalizācijas sistēmu projektēšanumontāžu un apkalpošanu. Tā kā projektējot signalizāciju sistēmu nepieciešams ievērot objekta īpatnības, pareizi piemeklēsim optimālāko apsardzes sistēmas veidu, gan no izbūves ekonomiskā, gan no izmantošanas lietderīguma puses.
Sazinies
Birojs
Telefons: +371 27097338